• درباره ما

مجموعه صدرافایل متشکل از تیم مدیریت مجرب و دقیق و نیز تیم پشتیبانی بسیار بامهارت در تابستان سال 1395 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

ما در این مجموعه سعی داریم تا جدیدترین و بهترین امکانات و روش ها را برای ارائه خدمات و فایل های آموزشی در بستر اینترنت به صورت آنلاین برای کاربران و خریداران این خدمات و فایل ها آماده کنیم .تا کاربران عضو بتوانند در بستری پویا و دائما در حال پیشرفت به  ارائه خدمات و فایل های آموزشی خود بپردازند و صدرافایل را محیطی آرام و مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنند و نیز تلاش شد تا محیط مناسب و امنی را جهت خرید فایلها و خدمات برای خریداران عزیز فراهم کنیم.

لازم به ذکر است مدیریت این مجموعه در کشور ایران میباشد و لذا کل مجموعه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در این مجموعه خدماتی ارائه میشود که با این قوانین منافات نداشته باشد و لذا در صورت بروز هرگونه مورد خلاف این قوانین , مدیریت وبسایت در اسرع وقت به رفع این مورد پرداخته تا این محیط برای کاربران محیط مناسب و در جهت پیشرفت باشد .

قابل توجه این که تمام مراحل ثبت نام و فعالیت از ابتدا تا زمان فروش فایل های کاربران به صورت رایگان بوده و هزینه های آن اععم از هاست و سرور و .... برعهده صدرافایل می باشد و لذا کاربران میتوانند بدون هرگونه آورده مالی و فقط با صرف وقت و زمان خود به فعالیت اقتصادی اعم از فروش فایل ها و خدمات خود و یا بازاریابی و فروش فایل ها و خدمات دیگران در این مجموعه بپردازند.

درآمد اعضا با توجه به شیوه های توضیح داده شده در نحوه همکاری و کسب درآمد محاسبه شده و نتیجه این محاسبات به صورت گزارش های گوناگون برای کاربران قابل مشاهده میباشد و کاربران پس از رسیدن به حد نصاب درآمد (10000 تومان) میتوانند درخواست واریز وجه به حساب خود را نمایند. 

آدرس پستی: استان قزوین - شهر قزوین - خیابان شهید بابایی (دانشگاه) - کوچه 44 (منجم) - پلاک 54 - طبقه دوم - واحد 4

کد پستی: 54575-34157

02833679337

Scroll